بلوار چهل مقام، نبش کوچه 11، پلاک 161 طبقه دوم
ایران ، شیراز

چهل و نهمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ذیل ستاد تسهیل در محل خانه صمت فارس برگزار شد - خانه صنعت معدن فارس

چهل و نهمین  جلسه کمیته تخصصی کارگروه ذیل ستاد تسهیل در محل خانه صمت فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی خانه صمت استان فارس،ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با هدف حل و فصل مشکلات واحد های تولیدی و کمک به تکمیل و راه اندازی طرح های نیمه تمام، تامین مالی ، تعیین تکلیف بدهی های معوق و همچنین رفع مشکلات مرتبط با محیط زیست،منابع طبیعی، معادن و رفع موانع صادراتی بوده است.

طبق قانون، این ستاد می‌تواند با بررسی وضعیت مجموعه‌های تولیدی با درخواست تقسیط و امهال وام‌های دریافتی آنان موافقت کرده و با حضور نماینده تام الاختیار بانک‌ها در این خصوص تصمیمات لازم را به تصویب برساند ، لازم به ذکر است، مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و شعب استانی آن لازم الاجراست.

چهل و نهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید  در راستای تحقق شعار سال ” تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زادیی ها ” در محل خانه صنعت معدن استان فارس ، جهت بررسی کارشناسی و حل مشکلات 5 واحد تولیدی  برگزار شد.

جلسه کارگروه تخصصی ذیل ستاد تسهیل با ریاست دکتر شرفی رئیس خانه صنعت،معدن و تجارت استان فارس، و نمایندگان تام الاختیار از سازمان صمت، اداره کل امور مالیاتی ،اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، ، فرمانداری فیروز آباد ،اتاق بازرگانی شیراز ،سازمان بسیج مهندسین ، بانک ملت برگزار شد.

در این جلسه  درخواستهای مربوط به 5 واحد تولیدی  و بنگاه اقتصادی مطرح و راهکارهای لازم در قالب5 مصوبه  برای حل آنها ارائه شد.

به اشتراک بگذارید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.