اخبار

ارزان‌ترین خانه‌های موجود در پایتخت/خرید خانه با کمتر از 90 میلیون تومان!

در شهر تهران علاوه بر خانه‌های میلیاردی، خانه‌هایی وجود دارد که با کمتر از 90 میلیون تومان نیز می‌توان آنها را خریداری کرد.

قیمت خانه در تمام نقاط دنیا، با توجه به شرایط داخلی واحد، موقعیت جغرافیایی، سن‌بنا، متراژ و… متفاوت است، اما یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت‌ها، نوع سند واحد مورد نظر است، زیرا برخی از املاک به دلیل قولنامه‌ای بودن با قیمت‌های بسیار ارزان‌تر از سایر واحدهای سند‌دار اطراف خود فروخته می‌شوند.

به گزارش اقتصادنیوز، در شهر تهران نیز می‌توان واحدهایی با مکان‌ها، سال ساخت‌ها، متراژ‌ها و قیمت‌های مختلفی پیدا کرد، بنابراین هر کسی با توجه به بودجه خود ملک مورد نظر را خریداری می‌کند.

وجود واحدهایی با قیمت زیر 90 میلیون تومان در شهر تهران کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما با کمی جست‌وجو در میان فایل‌هایی که برای فروش گذاشته شده‌اند، واحدهایی با قیمت‌های بسیار پایین دیده می‌شوند، البته پایین بودن قیمت این واحدها به دلیل عواملی مانند، متراژ پایین، سن زیاد بنا، موقعیت نامناسب و حتی قولنامه‌ای بودن آنهاست.

یکی از ارزان‌ترین واحدهایی که در شهر تهران به فروش می‌رسد، واحدی 23متری در محله سراج با قیمت 60 میلیون تومان است که این واحد 23متری به دلیل واقع شدن در طبقه زیرهمکف و همچنین به دلیل اینکه 20 سال از سال ساخت آن می‌گذرد با این قیمت به فروش می‌رسد.

یکی دیگر از واحدهای ارزان‌قیمت واقع در محله کن‌سولقان است که این واحد نوساز با وجود اینکه 58 متر مربع دارد با قیمت 75 میلیون و 400 هزار تومان به فروش می‌رسد که دلیل ارزان بودن آن، قولنامه‌ای بودنش است.

از واحدهای ارزان‌قیمت دیگر موجود در شهر تهران، می‌توان به واحدی 46متری در محله خاوران اشاره کرد که با قیمت 86 میلیون و 600 هزار تومان برای فروش آگهی شده است و از دلایل ارزان‌ بودن این خانه می‌توان به محله آن و همچنین وجود 20 واحد در هر طبقه اشاره کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تیکت جدید